Avsnittets bästa? Jennys snygga förvandlig, från slappt med jeans till en helt underbar gul klänning. Det stora armbandet och lackpumpsen ger grädden på moset.
Avsnittets bästa? Jennys snygga förvandlig, från slappt med jeans till en helt underbar gul klänning. Det stora armbandet och lackpumpsen ger grädden på moset.

kollar ju på serien för att kläderna är så snygga. Deras stil är ju helt klart rätt just nu. WOW! =D

Jag älskar Gossip girl!
RE: Ja, jag vet. Att de inte kom på det tidigare? ![]()

Mhhm du borde verkligen kolla gynning hon e helt ofattbart rolig. jag sitter lixom för mig själv och skrattar, hihih och GG är verkligen grymt bra!

Jag älskar Blairs blåa klänning tillsammans med dom mönstrade strumpbyxorna. Sådär vill jag se ut i morgon kväll.
//Lina

Jag tittade faktiskt på GG igår fast jag redan sett hela serien men det är för jag älskar det här avsnittet, det är riktigt bra! Åh, gud vad underbar gul klänning Jenny hade!

Det var grymt kul när hon bara vände till en Blair-kopia i slutet, hehe! Bitchslap liksom! ![]()

Gossip Girl äger!!!!
Kan du tipsa om hur man snor någons stil från serien? vore grymt kul

Shit ja, alla i serien har grymt fina kläder!
tyvärr tycker jag att man blir rätt besviken på sjävla serien efter att ha läst böckerna, inte alls lika bra!

Jag glömde fylla in namn och blogg när jag skrev min komentar så jag skriver den igen
“Jag tittade faktiskt pÃ¥ GG igÃ¥r fast jag redan sett hela serien men det är för jag älskar det här avsnittet, det är riktigt bra! Ã…h, gud vad underbar gul klänning Jenny hade!”

Jenny är ju störtskön, hon visade vart skået ska stå
hehe.. den gula klänningen är lovely..
den där klänningen är så underbar! det kommer komma ännu fler grymt vackra klänningar. så himla kul att titta på